Darba laiks
Otrdiena - Svētdiena no 10.00 līdz 18.00,
brīvdiena - Pirmdiena.

Stenda šaušana ir gan sports, gan arī atpūta – viss ir atkarīgs no nostādītā mērķa. Mūsu šaušanas stendā tiek realizēti abi šie mērķu veidi. Tūrisma aģentūras ved uz mūsu šaušanas stendu tūristus, kuri dod priekšroku aktīvai atpūtai. Vairākas firmas izvēlas mūsu šaušanas stendu, lai rīkotu korporatīvus pasākumus. Mūsu instruktori palīdzēs sastādīt programmas tādiem pasākumiem, kuros būs gan šaušanas apmācība, gan arī mini sacensības. Azarts un kaislības, kas valda šo mini sacensību laikā, līdzinās starptautiska turnīra azartam. 

Īpašu uzmanību mēs veltam tiem, kas uzsāk nopietni trenēties, piedalās sacensībās gan Latvijā, gan ārpus tās. Stenda šaušana ir pieejama jebkura vecuma cilvēkiem, gan vīriešiem, gan sievietēm. Tāpēc visās starptautiskās sacensībās dalībnieki dalās kategorijās – vīrieši, veterāni (vecāki par 55 gadiem), juniori – jaunāki par 20 gadiem un sievietes. Apbalvošana un balvu pasniegšana ir katrai kategorijai atsevišķi. 

Starptautisko sacensību kalendārs ir pārpildīts: neskaitot ikgadējo Pasaules un kontinentu (Eiropas, Amerikas, Āzijas, Austrālijas un Okeānijas) čempionātus, ir arī Eiropas un Pasaules Kausa etapi (tradicionāli tiek saukti par Grand Prix), ir daudz citu starptautisku turnīru ar iespaidīgiem balvu fondiem. Koordinē visus šos pasākumus Starptautiskā sporta – medību šaušanas federācija (FITASC), kuras biedri ir 54 valstis. 

Vairākums mūsu šāvēju pagaidām neuzstāda sev mērķi kļūt par čempioniem, bet viņiem ir vēlme sasniegt arvien labākus rezultātus. Mūsu treneri ir spējīgi palīdzēt šāvējiem sasniegt šo mērķi. Mūsu stenda tehniskās spējas novērtēja FITASC Valdes Prezidents un biedri, kuri apmeklēja mūsu stendu. Tieši tāpēc FITASC uzticēja mums rīkot Compak Sporting Grand Prix of Latvia 2007. gada jūlijā.


©2010 SIA "CIALFORS"          All rights reserved. Made in Oranges

ivarssporting@inbox.lv